+7 (212) 674-25-10

© 2021 Larson. All Rights Reserved.
Development by Paul Studio

Taahhüt Anahtar Teslim Projeler

KAPLAN YAPI DEKORASYON

Son yıllarda firmalar uzmanlaşmanın ulaştığı ileri aşamadan faydalanarak işletmeleriyle ilgili birçok konuda dışarıdan destek almakta (outsource) ve asıl işlerine odaklanarak bilgilerinin yetersiz olduğu konularda zaman kaybetmekten kurtulmaktadırlar. İnşaat da uzmanlığın çok önemli olduğu, tüm alanları ciddi bir teknik altyapı ve tecrübe isteyen bir konudur. Son yıllarda birçok firma bu konu ile ilgili tek tek her aşamasında teklifler alıp, her bir aşama hakkında bilgi edinmek yerine anahtar teslim hizmet veren tek bir taahhüt ve proje firmasına işi teslim edip büyük bir yükten kurtulmaktadırlar.


Bunlar ;

▪ Onlarca firma yerine tek bir firma ile muhatap olunarak iş ve evrak yükü azaltılır.

▪ Yalnızca bir kere teklif alma süreci yaşanır.

▪ Yapım süreci ve aşamalar arasında uyumsuzluklar oluşma ihtimali minimuma iner.

▪ Projeyi anahtar teslim alan firma bütçeyi de baştan belirleyeceği için sonradan bütçe aşılması gibi önemli problemler minimuma inmektedir.

▪ Proje süresinde talep edilebilecek değişiklikler ve düzeltmeler için tek bir firma ile görüşmek çözüm için yeterli olacaktır.

▪ Endüstriyel veya Ticari Yapı çok daha kısa sürede hizmete açılarak işlemeye ve kazanç elde etmeye başlayacaktır.

Burada en önemli konu tek bir firmaya güvenerek süreci teslim ettiğiniz için işi üstlenecek bu firmanın iyi seçilmesidir.

Kaplan Yapı Dekorasyon uzun yıllara dayanan tecrübesi, birçok işte değerlendirerek seçtiği çözüm ortakları ve sunduğu müşteri odaklı hizmet ile anahtar teslim proje ihtiyaçlarınızda kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı sonuçlar sunmaktadır.